Смарт

АГОЛНИ ГАРНИТУРИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 280х155см

Длабочина на седиште: 70см

Висина на седиште: 45см

Опција за спуштање

Димензии на лежај: 140х190см

Простор за складирање

Полнење: ПУ Пена

Опција за промена на агол, штоф и боја

34 000 ден

ИЗРАБОТКА


АГОЛ СМАРТ

Мултифункционална гарнитура совршена за мали простории. Нуди супер удобно седење, едноставно се трансформира во лежај за спиење и ви нуди дополнителен простор за складирање. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ). Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

АГОЛ МИМИ СОФТ

260х200

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ СОФИЈА

290х210

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ МЕРЛИНО

240х160

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ​

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА И МОНТАЖА

До 10км 1500 ден

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година