Флип Флоп

ФОТЕЛЈИ

Previous
Next

Димензии и спецификации

Димензии: 100х85см или 100х95см

Длабочина на седиште: 70см или 80см

Полнење: ПУ Пена

Опција за спуштање со табуретка*

Димензии на лежај: 210х70см или 240х70см

Опција за промена на штоф и боја

*Табуретката не оди заедно со фотелјата

16.000 ден

ИЗРАБОТКА

Фотелја Флип Флоп

Фотелја која нуди удобно седење и просторен лежај за спиење. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ). Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Фотелја Корона

80х70

Фоелја Бастиа

100х100

Фотелја Сохо

70х68