Фотелја Рио

ФОТЕЛЈИ

Previous
Next

Димензии и спецификации

Ширина 80см

Длабочина 95см

Висина 90см

Полнење: PU пена

Конструкција од буково масивно дрво

Штоф по избор 100% polyester, water repellent, лесен за чистење и одржување

Ногарки масивно буково дрво со опција во 4 нијанси на лак

13 500 ден

ИЗРАБОТКА

Фотелја Рио

Фотелја со удобно седење и модерен дизајн. Седечкиот дел е составен од високо отпорна пена (ПУ). Големиот асортиман на штофови и бајцови за ногарки ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ФОТЕЛЈА МАРК

85х82

15 500 ден

ФОТЕЛЈА ФЛИП ФЛОП

100х85

16 000 ден

ФОТЕЛЈА БАСТИА

100х100

22 600 ден

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 1 година